Velikonoční střelecká soutěž DDM Šumná Dny velikonočních prázdnin vyplnil Dům dětí a mládeže v Šumné mimo jiné i nabídkou sportovních akcí, které mají v tyto dny již svou tradici.
    V šestnáctém ročníku střelecké soutěže „O velikonoční vajíčko“ si v jednotlivých kategoriích nejlépe vedli Kateřina Sklenářová /do 10 let/, Simona Balíková /do 12 let/ a Petr Kuzmín /do 15 let/. Pro všechny oceněné připravili pořadatelé velká čokoládová velikonoční vejce a další odměny.

Velikonoční turnaj ve stolním tenisu - DDM Šumná Ve spolupráci s místní ZŠ uspořádal šumenský DDM další ročník tradičního velikonočního šachového turnaje a Velikonoční cenu ve stolním tenisu.
    První místo v šachu získal a velkého velikonočního čokoládového zajíce si odnesl Michal Golomb, na dalších místech skončili David Golomb a Aleš Novák.
    Ve vyrovnané soutěži ve stolním tenisu si nejlépe vedl Jiří Zejda, druhé místo obsadil Michal Golomb, třetí příčka patřila Petru Kuzmínovi.