Vítězové turnaje v šachu DDM Šumná, zleva Petr Raab, Vlastimil Pevný a Marek Cihlář. Jednou s předvánočních akcí, kterou pro děti připravil Dům dětí a mládeže v Šumné ve spolupráci s místní ZŠ, byl Vánoční turnaj ve stolním tenisu. Po usilovném boji obsadil první místo Vladimír Auer, před Michalem Golombem a Jiřím Zejdou /všichni ze ZŠ Šumná/.

Seriál předvánočních sportovních akcí pokračoval ve středu 19. 12. 2007 Vánočním turnajem v šachu. První místo obsadil a velkého perníkového kapra si domů odnesl Vlastmil Pevný, na dalších místech skončili Marek Cihlář a Petr Raab.Turnaj ve stolnim tenisu - DDM ŠumnáVítězové turnaje ve stolním tenisu DDM Šumná - zleva: Jiří Zejda, Vladimír Auer, Michal Golomb.

Také již osmnáctý ročník tradiční soutěže ve sportovní střelbě „O vánočního kapra“ se konal v poslední předvánoční dny. V jednotlivých kategoriích si nejlépe vedli a krásné perníkové kapry získali:
    Jana Hrubá a Ondřej Růžička /kategorie 2. – 4. ročník ZŠ/,
    Kristýna Sklenářová a Jan Mlýnek /kategorie 5. – 6. ročník ZŠ/,
    Turnaj v šachu - DDM ŠumnáTurnaj v šachu - DDM Šumná Radka Zajacová a Petr Kuzmín /kategorie 7. – 9. ročník ZŠ/.
    Oceněna byla také nejlepší tříčlenná družstva.